• URODZINOWE CUKIERKI;)

• Informujemy, że decyzją Rady Rodziców przywracamy zwyczaj przynoszenia urodzinowych cukierków do przedszkola.

Prosimy, by cukierki były w papierkach, przyniesione dwa dni przed świętem dziecka, w celu odbycia kwarantanny.

• OPŁATY

PROSIMY NIE WPŁACAĆ KWOT ZA UBEZPIECZENIE I RADĘ RODZICÓW NA KONTO PRZEDSZKOLA!!!

Bardzo prosimy, by podczas dokonywania opłat za przedszkole w tytule przelewu wpisywać:

IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA

oraz kwoty naliczone przez panią intendentkę.

według wzoru znajdującego się w linku:

• PROJEKT "MAMO, TATO POKOLORUJ MÓJ ŚWIAT"

• Szanowni Państwo,

Caritas Diecezji Sosnowieckiej jako jedna z 20 organizacji w całej Polsce otrzymała dofinansowanie na wsparcie rodzin w ramach: I otwartego konkursu ofert w zakresie promocji rodziny „Po pierwsze Rodzina!” na rok 2020 ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przy wsparciu Pełnomocnika Rządu do spraw Polityki  Demograficznej. W ramach konkursu będzie realizowała projekt "Mamo, Tato pokoloruj mój świat" - Celem projektu jest wsparcie rodziców borykających się z problemami wychowawczymi lub wszelkimi innymi, które osłabiają funkcje wychowawcze rodziny, powodują stres i nieradzenie sobie w codziennym życiu. W ramach projektu rodzice będą mogli skorzystać z: zajęć w formie warsztatów pt. „Szkoła dla Rodziców”, indywidualnej opieki psychologicznej, indywidualnej opieki pedagogicznej, poradnictwa prawnego. Udział w projekcie jest bezpłatny. Zapisów można dokonywać poprzez przesłanie formularza dostępnego na stronie http://www.sosnowiec.caritas.pl/

Daria Słonecka Mierzwa

Caritas Diecezji Sosnowieckiej

tel. 785-207-203

• OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ NR 1 ZAPRASZA NA ZAJĘCIA

• Szanowni Państwo,

Jak zapewne Państwo wiecie Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 zmieniło swoje miejsce. Obecnie mieścimy się w budynku przy ul. Staszica 62.

Kierujemy do Państwa i do Państwa uczniów wyjątkowe zaproszenie na bezpłatne zajęcia pozalekcyjne prowadzone przez naszych nauczycieli.

Od wielu lat w OPP nr 1 wychowankowie przedszkoli, uczniowie szkół podstawowych oraz średnich bezpłatnie rozwijają swoje zainteresowania oraz talenty. W naszej ofercie są zajęcia muzyczne, plastyczne, teatralne, filmowe, językowe, sportowe oraz informatyczne.

W tym roku nie zabraknie także warsztatów z zakresu tworzenia teledysków i nagrywania piosenek, w ramach warsztatów muzycznych

Pełna lista zajęć znajduje się na stronie internetowej: http://www.opp1.sosnowiec.ehost.pl/index.php/zapisy-on-line

W naszym OPP nr 1 panuje pozytywna atmosfera i wszyscy czują się, jak u siebie. Zależy nam na tym, aby młodzież oprócz zdobywania wiedzy, tworzyła również wartościowe, oparte na wzajemnym szacunku oraz współpracy relacje społeczne. Dokładamy wszelkich starań, aby młodzież mogła promować swoją twórczość pośród licznych wydarzeń, festiwali oraz konkursów o zasięgu miejskim, regionalnym, wojewódzkim, ogólnopolskim a także międzynarodowym.

W razie pytań i chęci uzyskania przez Państwa, rodziców bądź uczniów dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny: 32 2651197 lub przez e-mail: opp1@sosnowiec.edu.pl.

Będziemy wdzięczni za przedstawienie naszej oferty zajęć przez dziennik elektroniczny oraz podczas spotkań i konsultacji z rodzicami.

Z góry dziękujemy za chęć wspólnego tworzenia miejsca, gdzie talenty i pasje mają szanse się rozwinąć i tym samym wspierać potencjał naszych sosnowieckich wychowanków i uczniów.

Elżbieta Skiba

Dyrektor OPP nr 1 w Sosnowcu

• KONKURS!!!  ZBIERAMY ZUŻYTE BATERIE
          • KONKURS!!! ZBIERAMY ZUŻYTE BATERIE

• Miło nam poinformować, że dzięki Państwa wielkiemu zaangażowaniu nasze przedszkole wygrało I i II etap V edycji konkursu ZBIERAMY ZUŻYTE BATERIE organizowanego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. w Sosnowcu.

Ostatni, III etap trwa do końca września, dlatego w dalszym ciągu bardzo prosimy o przynoszenie baterii.

Szczególnie dziękujemy mamie Filipka z Misiów za ogrom dostarczonych baterii:)

Nagrody, które można wygrać, to:

• I miejsce - 3 000 zł
            • II miejsce - 2 000 zł