• Opłaty za przedszkole

• Opłatę za pobyt dziecka w przedszkolu poza godzinami realizacji podstawy programowej reguluje Uchwała Nr 58/III/2018 Rady Miejskiej w Sosnowcu z dnia 20.12.2018r. w sprawie ustalenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego uczniów objętych wychowaniem przedszkolnym do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym kończą 6 lat w przedszkolach publicznych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Sosnowiec.

Opłata za przedszkole zawiera:

Koszt żywienia – stawka dzienna 12,00 zł:

Śniadanie - 30% obowiązującej 12,00 zł stawki żywieniowej, tj. 3,50 zł

Obiad - 50% obowiązującej 12,00 zł stawki żywieniowej, tj. 6,00 zł

Podwieczorek - 20% obowiązującej 12,00 zł stawki żywieniowej, tj. 2,50 zł

Kwota za 1 godzinę poza podstawą programową  - 1 zł  (nie dotyczy  dzieci 6 - letnich)

Opłaty naliczane są z każdą rozpoczętą godziną powyżej podstawy programowej, niezależnie od deklarowanego czasu pobytu dziecka w przedszkolu.

Rodzice codziennie rejestrują przyjście i wyjście dziecka z przedszkola poprzez logowanie w systemie TIK-TAK oraz zgłoszenie pani dyżurującej w holu.

Nr rachunku:

PKO PB 66 1020 2313 0000 3202 0579 5713

Tytuł wpłaty

Nazwisko i imię dziecka.

Przy długim nazwisku i imieniu wpisujemy np.:

A Nowak

Artur Nowak

Koniecznie nr Przedszkola i miesiąc, za który wnoszona jest opłata

PM 47 09.2022

Miesięczną kwotę opłaty przelać w całości np.: 142 zł -    w opisie proszę koniecznie opisać kwoty za żywienie         i godziny pobytu

Żywienie: 110 zł

Godziny: 32 zł

Termin wpłat za przedszkole do 14 każdego miesiąca.