• GRUPA TYGRYSKI!!!

• W związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na Covid19 u dziecka w grupie Tygryski informujemy, że na dzieci (które były obecne w przedszkolu 25.11.2021) zostaje nałożona przez Sanepid kwarantanna w terminie od 28.11.2021 do 05.12.2021.

Wobec powyższego zajęcia będą się odbywać w trybie zdalnym. Szczegóły dotyczące zajęć przekaże wychowawca.

• AKCJA "SZKOŁA DO HYMNU"

• Pomimo zawieszonych zajęć z powodu kwarantanny, grupa Sarenki wzięła udział w corocznej akcji "Szkoła do hymnu".

Dziękujemy!!!

• GRATULUJEMY KACPERKOWI!

• Z  radością informujemy, że Kacper Bablok z grupy Sarenki zajął pierwsze miejsce w konkursie "Jesienne liście" organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 43 w Sosnowcu.

Gratulujemy!!!

• CHWALIMY SIĘ!!!

• Z  dumą informujemy, że wychowankowie naszego przedszkola zajęli miejsca na podium w konkursie "Jesień w poezji dziecięcej"  organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 27 w Sosnowcu:

I miejsce Alicja Huta - Sarenki

III miejsce Joanna Engelking - Kangurki

Gratulujemy!!!

• WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI

• Drodzy Rodzice !!!

Nasze przedszkole przystąpiło do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
            Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe gospodarowanie odpadami.W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny przedszkole otrzyma  bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci! Do akcji mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

• WAŻNA INFORMACJA

• W związku z zagrożeniem epidemicznym zebrania grupowe z rodzicami zostają odwołane - 18.11.2021. W razie pilniejszych przypadków, potrzeby rozmowy z rodzicami nauczyciele będą ustalać konsultacje indywidualne.

Odwołana zostaje również sesja zdjęciowa zaplanowana w przedszkolu na piątek 19.11.2021.

• INFORMACJA!!!

• W związku z utrzymującym się zagrożeniem epidemicznym oraz wysoką absencją pracowników, za zgodą Sanepidu oraz Organu Prowadzącego zostaje przedłużone zawieszenie zajęć w grupach Tygryski, Kangurki i Wiewiórki na przyszły tydzień (15 - 19.11.2021r).

Grupy Biedronki, Żabki, Misie, Sarenki, Jeżyki i Zajączki wracają do stacjonarnego trybu pracy.

Prosimy, by do przedszkola przyprowadzać wyłącznie dzieci zdrowe!

• PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 1

• Konsultacje telefoniczne dla rodziców dzieci przedszkolnych w wieku od 3 do 7 lat.

Serdecznie zapraszamy rodziców i opiekunów, którzy borykają się z trudnościami wychowawczymi lub mają wątpliwości dotyczące rozwoju swoich pociech do udziału w drugiej edycji konsultacji z pracownikami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Sosnowcu. Konsultacje będą miały charakter 30-minutowej rozmowy telefonicznej w celu rozeznania problemu i zaproponowania dalszych możliwych form pomocy.

Konsultacje odbędą się dnia 15.11.2021roku w formie telefonicznej w godzinach od 14.00 do 18.00.Obowiązują zapisy pod nr telefonu: 32 266 14 71.

Prowadzący:

Zofia Byszewska - psycholog

Aleksandra Elmrych - psycholog

Zapraszamy do kontaktu!

Marta Miklasińska

dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Sosnowcu

tel/fax 32 266 14 71

• UWAGA!!!

• Informujemy, że na wszystkie grupy przedszkolne została nałożona kwarantanna. W związku z powyższym od poniedziałku 08.11.2021. do 12.11.2021. po uzgodnieniu z Sanepidem i Organem Prowadzącym, zajęcia w placówce zostaną zawieszone.

• UWAGA RODZICE!!!

• W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją pandemiczną w naszym przedszkolu, informujemy że już sześć grup przebywa na kwarantannie (o terminach kwarantanny zostaliście Państwo poinformowani przez wychowawców).

Aby zapobiec dalszej eskalacji zakażeń, po uzgodnieniu z Sanepidem i Organem Prowadzącym, planujemy zawieszenie zajęć w całej placówce - od 09.11.2021. O szczegółach zostaną Państwo poinformowani w poniedziałek 08.11.2021.

• INFORMACJA DLA RODZICÓW TYGRYSKÓW!!!

• W związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na Covid19 u nauczyciela grupy Tygryski informujemy, że na dzieci zostaje nałożona przez Sanepid kwarantanna w terminie od 05.11.2021. do 14.11.2021.

• OPŁATY ZA LISTOPAD 2021

Informujemy, że w zakładce PŁATNOŚCI, we wszystkich grupach zamieszczone zostały kwoty opłat za wyżywienie i godziny.

Prosimy o terminowe wpłaty - do 14.11.2021.!!!

W razie pytań, informacji udziela intendent pani Aneta Usak pod numerem telefonu 32 299 67 04.

• INFORMACJA DLA RODZICÓW WIEWIÓREK I JEŻYKÓW!!!

• W związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na Covid19 u nauczyciela, który miał kontakt z grupami Jeżyki i Wiewiórki informujemy, że na dzieci zostaje nałożona przez Sanepid kwarantanna:

• Jeżyki - dzieci obecne w  piątek 29.10.2021. - w terminie od 04.11.2021. do 08.11.2021.
            • Wiewiórki - dzieci obecne w czwartek 28.11.2021 (ale nieobecne w piątek) - w terminie od 04.11.2021. do 07.11.2021.
            • Wiewiórki - dzieci obecne w przedszkolu w piątek 29.10.2021. - w terminie od 04.11.2021. do 08.11.2021.

Kwarantanna jest nałożona tylko na dzieci - nie na rodziców.

Ze względu na powyższe, zajęcia w Jeżykach i w Wiewiórkach zostają zawieszone.

Rodzice pracujący mogą wystąpić do dyrektora przedszkola o stosowne zaświadczenie pozwalające na uzyskanie opieki nad dzieckiem.