• UDANYCH WAKACJI!!!

Kolejny trudny rok szkolny dobiegł końca... Chcemy Państwu serdecznie podziękować za pomoc, współpracę i zaangażowanie w nasze wspólne przedszkolne sprawy. To dzięki Waszej życzliwości i wyrozumiałości udało się zapewnić prawidłową organizację pracy przedszkola w sytuacjach kryzysowych, np. podczas szczepień personelu czy absencji nauczycieli spowodowanych kwarantanną lub chorobą...

Dzięki Państwa wsparciu realizowaliśmy wiele ciekawych przedsięwzięć, organizowaliśmy wewnętrzne imprezy przedszkolne oraz braliśmy udział w konkursach.

Dziękujemy za cierpliwość i wytrwałość, podczas odbioru dzieci z przedszkola, gdy niejednokrotnie oczekiwaliście Państwo, na mrozie czy w deszczu... Dziękujemy za wszystkie słowa krytyki, jak i uznania, które motywują nas do jeszcze większych starań o lepszy poziom naszej pracy.

Dziękujemy za bardzo dobre opinie o naszym "SŁONECZKU", które zanieśliście Państwo w świat, a które powróciły do nas podczas rekrutacji, gdzie liczba chętnych znacznie przekroczyła nasze możliwości:)

Życzymy Państwu i Dzieciom, słonecznych i ekscytujących, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

Dyrekcja i Personel

• DYŻUR WAKACYJNY - PŁATNOŚĆ!!!

Informujemy, że stawka żywieniowa na okres dyżuru wakacyjnego wynosi 9,40 zł (3 zł - śniadanie, 4,40 zł - obiad, 2 zł - podwieczorek)

W pierwszym dniu dyżuru, podczas przyprowadzenia dziecka do przedszkola, otrzymacie Państwo od intendenta pasek z kwotą do zapłaty, którą należy uiścić w tym samym dniu i okazać potwierdzenie podczas odbioru dziecka!

PROSIMY NIE WPŁACAĆ W CZERWCU!!!

Opłata będzie naliczona za cały miesiąc z góry (w systemie nie ma możliwości zaznaczenia poszczególnych dni), zgodnie z zadeklarowanymi w "Oświadczeniu dot. korzystania z wyżywienia i liczby godzin..." posiłkami i godzinami pobytu dziecka w przedszkolu. Nadpłaty będą odliczone w kolejnym miesiącu lub zwrócone na podane przez Państwa konta.

• ZBIERAMY ZUŻYTE BATERIE

• Kochani Rodzice!!!

Pragniemy serdecznie podziękować za aktywny udział w konkursie "Zbieramy zużyte baterie".

W tegorocznej 6 edycji ponownie zajęliśmy I miejsce!!!

Nagroda zasili konto Rady Rodziców.

Jeszcze raz dziękujemy Pani Agnieszce - mamie Filipka z Misiów za ogromne zaangażowanie i wsparcie!

• GRATULUJEMY ALI Z JEŻYKÓW!

• Pragniemy  się podzielić radosną informacją,

że w Konkursie MOJA MAMA- SUPER BOHATERKA

zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 45  w Sosnowcu

nasza wychowanka ALICJA HUTA z grupy „Jeżyki”

zajęła  I MIEJSCE

Gratulujemy!

• GRATULUJEMY ŻABKOM!

• Dzieci z grupy Żabki, pod opieką pani Kasi, wzięły udział w 11. edycji projektu "Zdrowo jem, więcej wiem", który miał na celu szerzenie wiedzy o zdrowym odżywianiu wśród najmłodszego pokolenia. Mamy nadzieję, że ich praca zaprocentuje prawidłowymi nawykami żywieniowymi:)

• PŁATNOŚCI - CZERWIEC 2021

• Drodzy Państwo,

W zakładce PŁATNOŚCI w każdej grupie zamieściliśmy aktualne kwoty do zapłaty za miesiąc czerwiec 2021.

Bardzo prosimy o terminowe wpłaty!!!

Rodzice dzieci zapisanych na dyżur wakacyjny zobowiązani są uregulować wszystkie zaległości do 25.06.2021.!!! Brak bieżących opłat może skutkować nieprzyjęciem dziecka na dyżur!