• ZBIÓRKA   ŻOŁĘDZI   I   KASZTANÓW
          • ZBIÓRKA ŻOŁĘDZI I KASZTANÓW

• Drodzy Rodzice,

Prosimy o przyłączenie się do Akcji dla Ośrodka Okresowej Rehabilitacji Zwierząt w Jelonkach oraz Mini Zoo w Kazimierzu Górniczym - zbiórki żołędzi i kasztanów.

Jeśli będziecie Państwo z dziećmi na spacerach i zbiorą one "dary jesieni", to mogą przynieść je do przedszkola.

Koordynatorzy akcji: p. Danusia z grupy Misiów i p. Ela z grupy Sarenek.

Zbiórka potrwa do końca października.

Życzymy pięknych jesiennych spacerów!

• Szkoła Muzyczna Yamaha Sosnowiec

• Drodzy Rodzice,

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zajęć muzycznych dla najmłodszych.
            Od ponad 20 lat prowadzimy zajęcia w naszym mieście dla najmłodszych.
            Nasi najlepsi nauczyciele prowadzą zajęcia muzyczne w programach:

• Niemowlaki w Krainie Dźwięku
            • Szkraby i Muzyka
            • Junior Music Course
            • Dla starszych nauka gry na instrumentach
            • oraz zajęcia wokalne

Już dziś zapisz się na bezpłatną lekcję próbną w naszej szkole !

Prześlij mailem lub SMS-em swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu lub zadzwoń, a my zaprosimy Cię na bezpłatną lekcję próbną.

Nasze dane kontaktowe:

YSM Sosnowiec  tel. 508 518 375 - sosnowiec@anderski.pl

Czekamy na każdego :)

Zespół Szkoły Muzycznej YAMAHA

www.szkola.anderski.pl

Łączę pozdrowienia

Monika Derek

Yamaha Szkoła Muzyczna
            tel. 508-518-375
        • Uwaga! Fałszywy sms o kwarantannie

• Śląski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny ostrzega: mieszkańcy Śląska i całej Polski otrzymują wiadomość sms o nałożeniu kwarantanny.  W treści podany jest link/adres do strony. To jest oszustwo! Może to być próba wyłudzenia danych lub inne niebezpieczne działanie dotyczące Państwa danych zawartych w telefonie. Prosimy o ostrożność i nie klikanie w przesłany link!!!

PRZYPOMINAMY, że kwarantanna nakładana jest automatycznie przy przekroczeniu granicy lub na podstawie przeprowadzonego wcześniej wywiadu epidemiologicznego przez pracowników państwowej inspekcji sanitarnej.

Po skierowaniu na kwarantannę osoba dostaje prawidłowy sms o następującej treści: "Jesteś na kwarantannie. Masz ustawowy obowiązek używania aplikacji Kwarantanna domowa. Jest dostępna w Appstore i Google Play."

Jeszcze raz ostrzegamy, sms taki jak na załączonym obrazku jest fałszerstwem!!!

• ANEKS DEKLARACJI

• Drodzy Rodzice,

Przypominamy, że możecie Państwo zmienić dane zawarte w Deklaracji korzystania z wyżywienia i odpłatnych godzin wychowania przedszkolnego w każdym momencie jej trwania, jednak skutki jej zmian obowiązywać będą od pierwszego dnia kolejnego miesiąca.

Druk aneksu można pobrać poniżej lub w przedszkolu.

Przypominamy również, że aktualne kwoty opłat za przedszkole zamieszczane są co miesiąc, w zakładce każdej GRUPY, na podstronie PŁATNOŚCI. Naliczone opłaty należy uiścić do 14 dnia miesiąca.

Informujemy także, że system rejestrujący obecność dziecka  w przedszkolu nalicza 1 zł za każdą rozpoczętą godzinę poza podstawą programową (nie dotyczy dzieci zerówkowych).

• 28. AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA-POLSKA

• ZE WZGLĘDU NA DESZCZOWĄ POGODĘ "AKCJA - SPRZĄTANIE ŚWIATA" ZOSTAJE PRZEŁOŻONA NA PONIEDZIAŁEK 20.09.2021.

Drodzy Rodzice,

informujemy, że w dniu 17.09.2021r., (piątek) odbędzie się akcja "sprzątanie świata", w którą włączają się dzieci z grup: ZAJĄCZKI, MISIE, SARENKI, TYGRYSKI, KANGURKI, WIEWIÓRKI.

Prosimy, aby nasze przedszkolaki przyniosły  jednorazowe rękawiczki.

Celem akcji jest zwiększenie świadomości ekologicznej u dzieci.

Dziękujemy.

• Bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i opiekunów oraz nauczycieli

• Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Aby skorzystać z pomocy wystarczy zadzwonić na infolinię, gdzie profesjonalni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą, co można zrobić w danej sytuacji. Rozmówcy nie muszą się przedstawiać, mają zapewnioną dyskrecję i anonimowość.

Zachęcamy także do skorzystania z kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl

Departament Wychowania i Edukacji Włączającej

Ministerstwo Edukacji i Nauki

• OPŁATY ZA WRZESIEŃ 2021

Informujemy, że w zakładce PŁATNOŚCI, we wszystkich grupach zamieszczone zostały kwoty opłat za wyżywienie i godziny.

Prosimy o terminowe wpłaty - do 14.09.2021.!!!

W razie pytań, informacji udziela intendent pani Aneta Usak pod numerem telefonu 32 299 67 04.