• INFORMUJEMY, ŻE NA DYŻUR WAKACYJNY NIE BĘDĄ PRZYJĘTE DZIECI POSIADAJĄCE ZALEGŁOŚCI W OPŁATACH ZA PRZEDSZKOLE!!!
      • OPŁATY W MAJU 2024
      • Informujemy, że w zakładce PŁATNOŚCI, we wszystkich grupach (oraz na tablicach w szatni), zamieszczone zostały kwoty opłat za wyżywienie i godziny.

NR KONTA: PKO PB 66 1020 2313 0000 3202 0579 5713

Prosimy o terminowe wpłaty - do 14.05.2024!!!

W razie pytań, informacji udziela intendent pani Aneta Usak pod numerem telefonu 32 299 67 04.
      • Dzień otwarty - adaptacja dla dzieci nowoprzyjętych
      • Zapraszamy nowe dzieci, które zostały przyjęte na rok szkolny 2024/2025, na zajęcia otwarte, w dniu 03.06.2024. o godzinie 16.00.
      • KONKURS "ZBIERAMY ZUŻYTE BATERIE"
      • Prosimy o przynoszenie zużytych baterii
      • Bardzo prosimy o włączenie się do akcji zbierania nakrętek dla NATALII RÓŻYCKIEJ - podopiecznej FUNDACJI NIEINNI.
        • GÓRA GROSZA

Drodzy Rodzice, Drogie Dzieci,

Wrzucając monetę na Górę Grosza, przekazujecie środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się. Przyłącz się do akcji a wesprzesz jednego ze swoich rówieśników, który potrzebuje pomocy. Bo jeden grosz czyni różnicę.

• GÓRALSKI KONCERT

W dniu 20 października 2022 roku, w naszym przedszkolu odbył się "Góralski koncert". Góral Szymon i góralka Małgosia zaprezentowali nam prawdziwą muzyczną kulturę góralską, a w niej zwyczaje i stroje góralskie, unikatowe instrumenty góralskie, takie jak: trombita, róg pasterski, okaryna, piszczałki oraz skrzypce, akordeon, a także najciekawsze oraz najbardziej znane żywiołowe melodie góralskie.

• KONKURS!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY,
            NASZE PRZEDSZKOLAKI WRAZ Z RODZICAMI
            DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE
            NA NAJCIEKAWIEJ I NAJZABAWNIEJ
            OZDOBIONĄ DYNIĘ !

W TYM ROKU ZWYCIĘZCĘ KONKURSU WYŁONIMY
            W DRODZE GŁOSOWANIA W DNIU 27 X 2022r.
            KAŻDE DZIECKO BĘDZIE MIAŁO 1 GŁOS, A DYNIE BĘDĄ PONUMEROWANE :)

Cele konkursu:

• ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

Drodzy Rodzice !!!

Nasze przedszkole przystąpiło do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
            Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektry

• GÓRALSKI KONCERT 20.10.2022

W dniu 20.10.2022 (czwartek) odbędzie się Góralski Koncert dla Dzieci, w trakcie którego, zaprezentowana zostanie prawdziwa muzyczna kultura góralska, a w niej zwyczaje i stroje góralskie, unikatowe instrumenty góralskie, takie jak: trombita, róg pasterski, okaryna, piszczałki oraz skrzypce, akordeon, a także najciekawsze oraz najbardziej znane żywiołowe melodie góralskie.

• ZBIERAMY NAKRĘTKI

Drodzy Rodzice!

Natalia, to mały waleczny aniołek z zespołem Frasera. Zespół ten charakteryzuje się głównie skrytooczem (zarośnięte oczy) oraz innymi wadami wrodzonymi m.in. głuchotą, zrośnięte palce rąk i nóg, problemy z nerkami i inne.

• DZIEŃ KUNDELKA

Z okazji Dnia Kundelka zapraszamy wszystkich do udziału w akcji :

Zbiórka karmy dla Psów🦮🐕‍🦺i Kotów🐈🐈‍

dla Schroniska w Sosnowcu

(karma sucha, konserwy mięsne, przysmaki dla psów i kotów)

Akcja trwa od 10.10.2022 do 26.10.2022

I TY MOŻESZ POMÓC !

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE !

• DYKTANDO SOSNOWIECKIE

Serwis Dyktanda.pl zaprasza mieszkańców oraz sympatyków miasta Sosnowiec do wzięcia udziału w konkursie ortograficznym!

Uczestnicy mają do wykonania wyjątkowe zadanie - należy stworzyć ciekawe dyktando o Sosnowcu.

To dobra okazja, aby wyróżnić się kreatywnością i znajomością nietypowych faktów na temat tego miasta. Najlepsze dyktando zostanie wybrane przez jury, a jego autor otrzyma nagrodę!

• KALENDARZE - SESJA FOTOGRAFICZNA

Informujemy, że 7 października 2022 (piątek) odbędzie się sesja zdjęciowa KALENDARZE (cena 50 zł). Fotograf najpierw wykona zdjęcia dzieciom w budynku przedszkola (od godz. 9.00), a następnie uda się do naszych "0" w SP19.

Wykup kalendarzy jest dobrowolny.

Jeżeli chcecie Państwo, by rodzeństwo miało zrobione zdjęcie razem, prosimy o zgłoszenie wychowawcom grup.

• INFORMACJA

W związku z pojawieniem się przypadków wszawicy w przedszkolu, bardzo prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na higienę głowy naszych podopiecznych.

To nie jest wstydliwy problem.

Niestety, mimo osiągnięć cywilizacyjnych wciąż pojawia się w skupiskach ludzkich. Szczególnie narażone są na nią nasze dzieci.