• INFORMUJEMY, ŻE NA DYŻUR WAKACYJNY NIE BĘDĄ PRZYJĘTE DZIECI POSIADAJĄCE ZALEGŁOŚCI W OPŁATACH ZA PRZEDSZKOLE!!!
      • OPŁATY W MAJU 2024
      • Informujemy, że w zakładce PŁATNOŚCI, we wszystkich grupach (oraz na tablicach w szatni), zamieszczone zostały kwoty opłat za wyżywienie i godziny.

NR KONTA: PKO PB 66 1020 2313 0000 3202 0579 5713

Prosimy o terminowe wpłaty - do 14.05.2024!!!

W razie pytań, informacji udziela intendent pani Aneta Usak pod numerem telefonu 32 299 67 04.
      • Dzień otwarty - adaptacja dla dzieci nowoprzyjętych
      • Zapraszamy nowe dzieci, które zostały przyjęte na rok szkolny 2024/2025, na zajęcia otwarte, w dniu 03.06.2024. o godzinie 16.00.
      • KONKURS "ZBIERAMY ZUŻYTE BATERIE"
      • Prosimy o przynoszenie zużytych baterii
      • Bardzo prosimy o włączenie się do akcji zbierania nakrętek dla NATALII RÓŻYCKIEJ - podopiecznej FUNDACJI NIEINNI.
        • DYŻUR WAKACYJNY - PŁATNOŚĆ!

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że stawka żywieniowa na okres dyżuru wakacyjnego wynosi 11 zł (3,30 zł - śniadanie, 5,50 zł - obiad, 2,20 zł - podwieczorek)

Prosimy o obliczenie kwoty za cały miesiąc, zgodnie z zadeklarowanymi w "Oświadczeniu dot. korzystania z wyżywienia i liczby godzin..." posiłkami i godzinami pobytu dziecka w przedszkolu (21 dni x 11 zł = 231 zł + godziny) i wpłacenie w pierwszym dniu lipca. Nadpłaty będą zwrócone na podane przez Państwa konta.

• ZBIERAMY ZUŻYTE BATERIE

Drodzy Rodzice!!!

Pragniemy serdecznie podziękować za aktywny udział w konkursie "Zbieramy zużyte baterie".

W tegorocznej VII edycji ponownie (trzeci raz z rzędu) zajęliśmy I miejsce!!!

Nagroda zasili konto Rady Rodziców.

Jeszcze raz dziękujemy Pani Agnieszce - mamie Filipka z Kangurków za ogromne zaangażowanie i wsparcie!

• REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 40 Prezydenta Miasta Sosnowca z dnia 24 stycznia 2022 r. rekrutacja uzupełniająca do publicznych przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest Miasto Sosnowiec rozpocznie się 1 czerwca 2022 r.

Składanie wniosków przez rodziców możliwe będzie przez elektroniczny serwis rekrutacyjny od 1 czerwca 2022 r. od godz. 12.00 do dnia 8 czerwca 2022 r. do godz. 16.00.

• TEATRZYK W PRZEDSZKOLU

We wtorek 7 czerwca 2022 r. w przedszkolu odbędzie się teatrzyk pt.: "Wiosenna pobudka":

• godzina 9.00 - Zajączki, Jeżyki, Misie i Sarenki
            • godzina 10.00 - Tygryski, Kangurki, Wiewiórki, Biedronki, Żabki

Koszt przedstawienia (2x 350 zł) zostanie pokryty z funduszy Rady Rodziców.

• BIEG SMYKA

W ramach odbywającego się w Sosnowcu Festiwalu Organizacji Pozarządowych, Stowarzyszenie Harpagan Sosnowiec serdecznie zaprasza na organizowany, już po raz 10, bieg dla najmłodszych dzieci, czyli 10. Bieg Smyka.

Wydarzenie odbędzie się 4 czerwca 2022 r. na terenach rekreacyjnych Placu Papieskiego i przeznaczone jest dla dzieci w wieku 3-9 lat.

• OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

"Znaki literopodobne i figury geometryczne wśród nas"

Konkurs trwa do 30.06.2022r.

Przedszkole Miejskie Nr 20 w Sosnowcu oraz Przedszkole Miejskie Nr 47 w Sosnowcu serdecznie zapraszają dzieci i ich Rodziców do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt.: "Znaki literopodobne i figury geometryczne wśród nas". Każdy przedszkolak ma ulubione miejsca wypoczynku, spacerów dokąd chętnie wybiera się
            z Rodzicami. Zachęcamy więc do wspólnych wycieczek i spacerów, podczas których będzie można rozpoznać figury i litery ukryte w różnych obiektach.

• PILNE!!!

Prosimy o pilne zgłoszenie się osoby, która dokonała wpłaty za przedszkole na nazwisko A. Stępień (ul. Hallera), nie podając danych dziecka! W związku z tym nie możemy prawidłowo zaksięgować wpłaty!

• DYŻUR WAKACYJNY 2022

INFORMUJEMY, ŻE PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 47 DYŻURUJE TYLKO W LIPCU

Organizacja pracy Przedszkoli Miejskich w Sosnowcu w okresie lipiec – sierpień 2022 roku

Przyjmowanie zgłoszeń na dyżur wakacyjny będzie przebiegać wg następującego harmonogramu:

1) Dyrektorzy Przedszkoli Miejskich będą wydawać rodzicom deklaracje udziału dziecka w dyżurze wakacyjnym w terminie 16 – 20.05.2022 r. ZAŁĄCZNIK NR 1.

• WYNIKI KONKURSU

PRZEDSTAWIAMY WYNIKI KONKURSU "ŚPIEWAMY DLA POLSKI":

I MIEJSCE:

Malwina Deja, Przedszkole Miejskie nr 27