• INFORMUJEMY, ŻE NA DYŻUR WAKACYJNY NIE BĘDĄ PRZYJĘTE DZIECI POSIADAJĄCE ZALEGŁOŚCI W OPŁATACH ZA PRZEDSZKOLE!!!
      • OPŁATY W MAJU 2024
      • Informujemy, że w zakładce PŁATNOŚCI, we wszystkich grupach (oraz na tablicach w szatni), zamieszczone zostały kwoty opłat za wyżywienie i godziny.

NR KONTA: PKO PB 66 1020 2313 0000 3202 0579 5713

Prosimy o terminowe wpłaty - do 14.05.2024!!!

W razie pytań, informacji udziela intendent pani Aneta Usak pod numerem telefonu 32 299 67 04.
      • Dzień otwarty - adaptacja dla dzieci nowoprzyjętych
      • Zapraszamy nowe dzieci, które zostały przyjęte na rok szkolny 2024/2025, na zajęcia otwarte, w dniu 03.06.2024. o godzinie 16.00.
      • KONKURS "ZBIERAMY ZUŻYTE BATERIE"
      • Prosimy o przynoszenie zużytych baterii
      • Bardzo prosimy o włączenie się do akcji zbierania nakrętek dla NATALII RÓŻYCKIEJ - podopiecznej FUNDACJI NIEINNI.
        • WIZYTA MIKOŁAJA:) I SESJA ŚWIĄTECZNA

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że w tym roku Mikołaj zawita do naszego przedszkola 8 grudnia. Rozda prezenty zakupione z funduszy Rady Rodziców. Osoby, które nie wpłaciły składki, proszone są o dokonanie wpłaty 27 zł za Paczkę Mikołajkową na konto Rady Rodziców.

W tym dniu odbędzie się również ŚWIĄTECZNA SESJA ZDJĘCIOWA. Prosimy o odpowiedni ubiór dla dzieci, mogą mieć elementy mikołajkowe lub świąteczne: czerwony kolor, mikołajowe czapki, rogi renifera...

• PODZIĘKOWANIE

W imieniu pani Moniki, składamy Państwu serdecznie podziękowania za pomoc rzeczową i finansową w tych trudnych dla niej chwilach.

Dzięki Państwa zaangażowaniu, na ten moment, wszystkie potrzeby, takie jak ubrania, buty, zabawki i artykuły szkolne zostały zabezpieczone.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!heart

• KOMUNIKAT CENTRUM e-zdrowia

Przekazujemy komunikat Centrum e-zdrowia dotyczący udostępnienia dwóch bezpłatnych rozwiązań cyfrowych, które w znaczący sposób ułatwiają opiekę nad zdrowiem dzieci. Dzięki tym narzędziom rodzice mogą załatwić szereg spraw zdrowotnych swoich dzieci online. Aplikacja zapewnia m.in. wygodny dostęp do e-recept i e-skierowań, ułatwia wykup leków i przypomina o ich zażywaniu, zapewnia dostęp do dokumentów dziecka. Pierwsze z nich to Internetowe Konto Pacjenta (IKP) w serwisie pacjent.gov.pl - na ww. stronie jest informacja o funkcjonalnościach IKP, a także poradnik logowania się. Drugie to aplikacja na telefon mojeIKP, która daje dostęp do szeregu funkcjonalności Internetowego Konta Pacjenta. Można ją pobrać ze sklepów Google Play lub Apple Store. Sposób uruchomienia i logowania jest prosty, narzędzie jest intuicyjne i stale wzbogacane o nowe funkcjonalności.

• DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 25 listopada 2022 (piątek) obchodzimy DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Do naszych przedszkolaków przybędzie sympatyczny i milutki gość. Prosimy o ubranie dzieci w jednokolorowy strój: biały, czarny, brązowy, szary, rudy... Także w tym dniu dzieci mogą przynieść swoje ulubione misie:)

• PROŚBA O POMOC!!!

Drodzy Rodzice i Pracownicy Przedszkola!

W sobotę 19.11.2022. pożar strawił mieszkanie naszej współpracownicy - pani Moniki Schittler. Lokal nie nadaje się do zamieszkania, a pani Monika z dziećmi została bez podstawowych artykułów i ubrań.

Serdecznie prosimy o wsparcie w postaci ubrań, artykułów szkolnych i higienicznych:

• INFORMACJA PPIS W SOSNOWCU

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sosnowcu informuje, że w dniu 18 listopada 2022 r. obchodzimy Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach, który został ustanowiony w 2008 roku przez Europejskie Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób, w dniach 18-24 listopada 2022 r. obchodzimy Światowy Tydzień Wiedzy o Antybiotykach, który został ustanowiony przez Światową Organizację Zdrowia w 2015 r.

• SZKOŁA DO HYMNU

Dnia 10 listopada 2022 nasze przedszkole wzięło udział w Ogólnopolskiej Akcji „Szkoła do Hymnu”, ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, polegającej na odśpiewaniu hymnu państwowego w dzień poprzedzający Narodowe Święto Niepodległości.

Dokładnie o symbolicznej godzinie 11:11 wszystkie przedszkolaki uroczyście odśpiewały hymn narodowy „Mazurka Dąbrowskiego”. Tego dnia dzieci pamiętały o uroczystym ubiorze oraz prawidłowej postawie podczas śpiewu. Udział w akcji ma na celu kształtowanie wśród wychowanków postawy patriotycznej i poczucia świadomości narodowej.

• SZKOŁA DO HYMNU

Nasze przedszkole bierze udział w kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Podobnie jak w ubiegłych latach wspólne odśpiewanie hymnu narodowego odbędzie się w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11. W tym roku będzie to czwartek, 10 listopada. Prosimy o odświętne ubranie dzieci.