• Ogólnopolski Projekt Edukacyjny CZTERY PORY ROKU

• KRÓLOWA DYNIA

20 października 2023r  obchodzimy Światowy Dzień Owoców i Warzyw;)

Tego dnia, sala grupy "Kangurków" zamieniła się w Królestwo Pomarańczowego Warzywa! Jakiego?

To KRÓLOWA DYNIA;)

Dzieci wykonały mnóstwo zadań o tematyce dyniowej:) Podnosiły swoje kompetencje matematyczne: klasyfikując, przeliczając, porównując różnego rodzaju dyniowate. Nie zabrakło również okazji do tańczenia, zabaw sensorycznych i plastycznych. Udało się również zagrać w kręgle;) Istne dyniowe szaleństwo;)

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za przeniesione dyniowe okazy;) Pozostaną z nami w kąciku przyrodniczym całą jesień.

Dziękujemy również mamie Iwa K. za słodkości;)

JESIEŃ

Powitanie JESIENI w KANGURKACH:)

Jak? Piosenką, zabawami językowymi, matematycznymi, sensorycznymi, wizytą w parku i oczywiście dla chętnych uczestnictwem w konkursie plastycznym pt.: "Marzenia Jesiennego Liścia"😉 Dużo się działo;)

ZIMA

Antarktyda i Arktyka to już całkiem dobrze znane lądy dla dzieci z naszej grupy. Wiemy już kim jest Anaruk, jakie zwierzęta zamieszkują która krainę. Wiemy ile trwa noc polarna i dzień polarny. Znamy różnice między życiem w Polsce a na Grenlandii;)

Sami eksperci geograficzni i przyszli podróżnicy:)

Pakiet zimowy trwa. Zimowo matematyczne, badawczo, tanecznie i nie tylko. Dzieci kochają ZIMĘ;)