• Dzień otwarty - adaptacja dla dzieci nowoprzyjętych
      • Zapraszamy nowe dzieci, które zostały przyjęte na rok szkolny 2024/2025, na zajęcia otwarte, w dniu 03.06.2024. o godzinie 16.00.
      • KONKURS "ZBIERAMY ZUŻYTE BATERIE"
      • Prosimy o przynoszenie zużytych baterii
      • Bardzo prosimy o włączenie się do akcji zbierania nakrętek dla NATALII RÓŻYCKIEJ - podopiecznej FUNDACJI NIEINNI.
        • UWAGA!

W związku z pojawieniem się przypadków wszawicy w naszym przedszkolu, bardzo prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na higienę głowy naszych podopiecznych.

To nie jest wstydliwy problem.

Niestety, mimo osiągnięć cywilizacyjnych wciąż pojawia się w skupiskach ludzkich. Szczególnie narażone są na nią nasze dzieci.

• O ZDROWIU W "MUZIE"

10 stycznia 2024 r. w Sali Widowiskowo – Koncertowej „Muza” im. Władysława Szpilmana w Sosnowcu odbędzie się spotkanie edukacyjne współorganizowane z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego dotyczące profilaktyki zdrowotnej dla mieszkańców Sosnowca.

Tematem spotkania będzie wykład lekarza Macieja Helemejko pt. „Choroby okulistyczne u osób starszych”. Spotkanie odbędzie się w godz. 11.00-12.30.

• Gratulacje!

Serdeczne gratulacje dla Tomka z grupy Misie za zajęcie I miejsca w konkursie plastycznym pt.: Gwiazdkowy anioł zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 30 w Sosnowcu 🥳💗

• PRZEDSZKOLNA WIGILIA

W piątek 15 grudnia 2023 odbyło się spotkanie świąteczne, na którym każda grupa zaprezentowała świąteczną piosenkę lub taniec, wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę oraz złożyliśmy sobie świąteczne życzenia. W salach podzieliliśmy się opłatkiem i zjedliśmy "wigilijny" obiad.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

• KONCERT KOLĘD

W dniu 12.12.2023 odwiedzili nas uczniowie z sąsiedniej Szkoły Podstawowej nr 27. Zaprezentowali nam kolędy i piosenki o tematyce świątecznej. Dziękujemy za wspólny mile spędzony czas i wprowadzenie nas w klimat świąt.

• ZAPISY - 21-29.12.2023.

W związku z koniecznością zaplanowania wyżywienia, zwracamy się do Państwa z prośbą o zapisywanie dzieci na okres 21- 29.12.2023 - do poniedziałku 18.12.2023. Ze względu na zakończenie roku budżetowego prosimy o przemyślane decyzje, gdyż zgodnie z zapisami będą naliczone opłaty.

• ZAPROSZENIE

11 grudnia w Sali Widowiskowo – Koncertowej „Muza” im. Władysława Szpilmana w Sosnowcu odbędzie się spotkanie edukacyjne współorganizowane z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego dotyczące profilaktyki zdrowotnej dla mieszkańców Sosnowca.

Tematem spotkania będzie wykład dr n. med. Marka Kowalczyka pn. „Profilaktyka chorób nowotworowych”. Spotkanie odbędzie się w godz. 15.30-17.00.

• Gratulacje!

Serdeczne gratulacje dla Laury z grupy Misie za zajęcie II miejsca w konkursie plastycznym pt.: Jesienne krajobrazy zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 54 w Sosnowcu 🥳💗

• GRATULACJE!!!

Serdecznie gratulujemy Emilce i Weronice oraz Antkowi z "Żabek" za reprezentowanie naszego przedszkola i zdobycie I miejsca w konkursie "Zaczarowanej piosenki" zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 27 w Sosnowcu.

Brawo!!!

• Gratulacje!

Ewuniu, serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu! 🥳💗
            Ewa zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym pt.: Jesień - kolorowa pora roku
            zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 34 w Sosnowcu.

• MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU;) I SESJA ŚWIĄTECZNA

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że w tym roku Mikołaj zawita do naszego przedszkola 5 grudnia o godzinie 9.00. Rozda prezenty zakupione z funduszy Rady Rodziców. Osoby, które nie wpłaciły składki, proszone są o dokonanie wpłaty 28 zł za Paczkę Mikołajkową na konto Rady Rodziców.

W tym dniu odbędzie się również ŚWIĄTECZNA SESJA ZDJĘCIOWA. Prosimy o odpowiedni ubiór dla dzieci, mogą mieć elementy mikołajkowe lub świąteczne: czerwony kolor, mikołajowe czapki, rogi renifera...