• Kreatywne Dni Nietypowe

• .

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Kreatywne Dni Nietypowe" - projekt ma na celu innowacyjne podejście do przygotowywania formy zajęć, uatrakcyjnienie pracy z dziećmi, zaangażowanie przedszkolaków we wspólne przygotowania ciekawych i nietypowych zajęć oraz zabawną formę świętowania. Obchodząc różne nietypowe święta rozwijamy u dzieci kreatywność, ale także empatię, szacunek wobec otoczenia, uwrażliwiamy dzieci na różne potrzeby zwierząt a także wzmacniamy w nich samych poczucie własnej wartości. Dzieci mają możliwość otworzyć się na nowe możliwości wyrazu, opanowania stanów emocjonalnych poprzez kreatywne ćwiczenia, poczucie przynależności do grupy, śmiech i dobrą zabawę.

• 15.09.2023r. Międzynarodowy Dzień Kropki
          • 25.10.2023r. - Światowy Dzień Kundelka

6.11 - Dzień Postaci z Bajek

Zostaliśmy zaproszeni do świętowania Dnia Postaci z Bajek wspólnie z uczniami SP 19 w Sosnowcu